DOMINIKA VYHRALA WTA FINALS V SINGAPURE!    *    DOMINIKA SPUSTILA SVOJ NOVÝ OFICIÁLNY E-SHOP!    *    MILÍ FANÚŠIKOVIA, VITAJTE NA MOJOM OFICIÁLNOM WEBE

turnaje / NOVINKY

• Domi zdolala Kerberovú a stala sa majsterkou sveta

Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa stala víťazkou prestížnych MS WTA Tour v Singapure. Nasadená sedmička si vo finále dvojhry po výbornom výkone poradila so svetovou jednotkou Nemkou Angelique Kerberovou hladko 6:3, 6:4 a hneď pri premiére na Turnaji majsteriek dosiahla životný úspech.

• WTA Linz: Domi si vybojovala siedmy titul a miestenku na MS

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako druhá zvíťazila za 104 minút 6:3, 7:5 nad Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji WTA International Generali Ladies v rakúskom Linzi (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Deco-Turf v hale).

• Domi bola vo štvrťfinále Wimbledonu

Dominika Cibulková vypadla vo štvrťfinále dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Ako nasadená devätnástka prehrala s Ruskou Jelenou Vesninovou v dvoch setoch 2:6, 2:6. Domi sa nepodarilo zopakovať výkon z osemfinálového duelu proti Poľke Agnieszke Radwanskej.

• Dominika získala titul v Eastbourne!

Dominika ako nasadená dvanástka triumfovala za 101 minút 7:5, 6:3 nad Češkou Karolínou Plíškovou vo finále na turnaji WTA v anglickom Eastbourne.