DOMINIKA MÁ V PLÁNE HRAŤ TURNAJE V TORONTE, CINCINNATI, NEW HAVEN A NEW YORKU (US OPEN)    *    DOMI SA VRÁTILA PO ZRANENÍ NA TURNAJI V EASTBOURNE    *    DOMINIKA SPUSTILA SVOJ NOVÝ OFICIÁLNY E-SHOP!    *    MILÍ FANÚŠIKOVIA, VITAJTE NA MOJOM OFICIÁLNOM WEBE

turnaje / NOVINKY

• Domi vyradila Ivanovičovú!

Dominika vyhrala v 1. kole dvojhry žien na US Open v New Yorku nad favorizovanou Srbkou a siedmou nasadenou Anou Ivanovičovou za dve hodiny 6:3, 3:6, 6:3.

• Vyhrajte Dominikine tričko

Slovenská tenistka venovala do súťaže s česko-slovenským magazínom Tennis Arena (www.tennis-arena.cz) dve tričká – jedno dámske a jedno pánske – z jej kolekcie Domi. Do žrebovania zaradíme tých z vás, ktorí odpovedia správne na tieto dve otázky:

• Dominika s víťazstvom

Dominika postúpila do 2. kola na turnaji Rogers Cup v kanadskom Toronte, keď vyhrala nad Američankou Sloane Stephensovou 6:3, 6:4.

• Dominika prehrala

Dominika Cibulková prehrala v 1. kole na turnaji WTA v azerbajdžanskom Baku s Margaritou Gasparianovou v prvom vzájomnom súboji 3:6, 5:7.